Kartingowy Narodowy

Chcielibyście Państwo urozmaicić Swój event, zorganizować go w niestandardowy sposób?

Zapraszamy do rezerwacji atrakcji na życzenie, które sprawią, że Państwa wydarzenie będzie niepowtarzalne.

Opcjonalnie: branding symulatorów, pucharów, obiektu, hostess.

 

Batak

Nowoczesne i oryginalne urządzenie treningowe do ćwiczenia refleksu, wykorzystywane m.in. przez kierowców wyścigowych, zespoły piłkarskie, np. Manchester United, zawodowe grupy kolarskie. Wyposażone w nowoczesny komputer z 28 programami treningowymi.

Duplex Pro

Umożliwia trening refleksu wykonywany jednocześnie przez 2 osoby. Jest to profesjonalne urządzenie, z którego korzystają Mistrzowie. Pozwala na ćwiczenie koncentracji i refleksu.

Pit Stop

W komplecie profesjonalny klucz i rękawice. To trening wymiany koła na czas. Jest doskonałą motoryzacyjną atrakcją na imprezę firmową i prywatną.

Kokpit

To symulator wyposażony w specjalne siłowniki w kokpicie, dzięki czemu kierowca doznaje wrażeń zbliżonych do tych,które dostępne są w prawdziwym bolidzie. Istnieje możliwość brandingu na daną imprezę.

Symulator ruchomy Bolidu

Symulator, z którego korzystają zawodowcy. Wyposażony jest w siłowniki hydrauliczne. Symulator przeniesie każdego kierowcę w świat profesjonalnych wyścigów.

Bolid Kubicy - R30 Renault Team

Prawdziwy Show Car Teamu Renault w barwach z 2010 r.

Hexapod Race - zaawansowany symulator

Poznaj wyczynową technikę jazdy samochodem wykorzystywą przez czołowych zawodników rajdowych i wyścigowych z całego świata. Prawa fizyki są stałe, niezmienne i nie da się ich oszukać, co potwierdzają wszyscy kierowcy wypadający z drogi. Natomiast zrozumienie i umiejętne wykorzystanie praw fizyki, pozwala osiągnąć dużo wyższą granicę bezpieczeństwa. Połączenie najnowocześniejszej technologii, futurystycznego designu i osiągów zadowalających prawdziwych fanów ostrej jazdy. Pierwszy w Europie symulator z zastosowaniem sześcioosiowej platformy ruchu.

Motion WRC Symulator

Wyposażony w dynamiczne i agresywne siłowniki technologii D-BOX z kierownicą Fanatec Base V2 Servo, pedałami Fanatec ClubSport V2. Idealny dla Fanów WRC!

Puchary

Istnieje możliwość brandingu pucharów oraz zamówienia dedykowanej tabliczki grawerowanej.

Konferansjer

Profesjonalny konferansjer zapewni dynamikę każdego eventu!

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i najlepszymi celebrytami i konferansjerami.

Hostessy

Hostessy są nieodzownym elementem każdej prawdziwej, wyścigowej imprezy! Również na Twojej imprezie nie może ich zabraknąć!

Kontakt:

Event Manager: Jakub Bednarczyk, event@kartingowynarodowy.pl, tel. 22 290 56 33 w. 2