REZERWACJE ONLINE

REZERWACJE INDYWIDUALNE ONLINE

  • FUNKCJONOWANIE TORU UZALEŻNIONE JEST OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH. JEŚLI TOR JEST MOKRY JAZDA JEST NIEMOŻLIWA. W takiej sytuacji opłacone, ale niezrealizowane rezerwacje zostaną usunięte, a środki zwrócone na kartę, z której została dokonana płatność w czasie do 5 dni roboczych. Zwrot jest realizowany przez platformę płatniczą „Stripe”. (opłata serwisowa naliczana przez platformę płatniczą nie jest zwracana)
  • Jeśli masz już założone konto kierowcy w systemie toru Kartingowy PGE Narodowy podczas procesu rezerwacji koniecznie podaj te same dane (Imię, nazwisko, adres email i numer telefonu). Dzięki temu rezerwacja zostanie przypisana do Twojego konta kierowcy !
  • Wzrost oraz wiek to główne kryteria jakie należy spełnić względem przypisania do odpowiedniego gokarta. Zdarza się jednak, że osoba o wzroście np. niewiele ponad 135 cm nie będzie mogła jeździć gokartem Junior (regulaminowo od około 135 cm wzrostu) ze względu na budowę ciała, która nie pozwoli na bezpieczną obsługę gokarta. Są to sytuacje sporadyczne, ale się zdarzają. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie dopasowania podczas pierwszej wizyty na torze.
  • Wymagane pełne obuwie na płaskiej podeszwie. Ze względów bezpieczeństwa jazda w klapkach, sandałach, butach na obcasie, crocs-ach itp. jest niemożliwa ze względów bezpieczeństwa.
  • Zazwyczaj rezerwacje indywidualne możliwe są na aktualny oraz kolejny dzień. Wyjątkiem są dni promocyjne / świąteczne, które często udostępniane są z większym wyprzedzeniem.
  • PROSIMY O PRZEMYŚLANE REZERWACJE. PO DOKONANIU REZERWACJI NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY LUB REZGYNACJI Z ZAREZERWOWANEGO TERMINU