Kartingowa liga firmowa – firmowe pojedynki na torze

Liga firmowa – podejmij wyzwanie, zbierz współpracowników lub wyzwij konkurencję na pojedynek na torze!

Firmy szukają pomysłów na niepowtarzalne imprezy integracyjne. Coraz częściej organizowane są jednodniowe spotkania wypełnione atrakcjami. Jeśli szukacie pomysłu na niepowtarzalną atrakcję dla pracowników, koniecznie musicie dowiedzieć się, czym jest Kartingowa Liga Biznesowa na PGE Narodowym!

Karting w firmie? Dla przełamania lodów, zgrania zespołu oraz świetnej zabawy.

Warto znaleźć miejsce w dogodnej lokalizacji dla wszystkich uczestników spotkania. Takim miejscem jest Kartingowy Narodowy, mieszczący się na PGE Narodowym. Dzięki powołaniu w firmie Ligii Firmowej, otwiera się wiele możliwości działań – można przeprowadzić konkurs na nazwę Ligi, można wręczyć pracownikom materiały reklamowe z logo firmy i nazwą drużyny. Wspominanie podjęcia wyzwania przez kolegów i koleżanki z pracy z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem przez długi czas.

Wyścigowy i zdrowy doping pracowników

Zdrowa rywalizacja między zespołami oraz współpraca poszczególnych osób to najlepszy pomysł na scalenie zespołu i zmotywowanie go do pracy! Wspólne wyjście pozwoli się odprężyć, pomoże
w poznaniu pracowników, a jednocześnie jasno pokaże zasady zdrowej, motywującej rywalizacji.

Co zawiera oferta Wyścigowej Ligi Firmowej?

Kartingowy Narodowy przygotował ofertę Wyścigowej Ligi Biznesowej, by przyspieszyć proces zamawiania imprezy. Liga Biznesowa to nie tylko współzawodnictwo z koleżankami i kolegami
z zespołu czy działu! To zdrowa rywalizacja branżowa, w której po drugiej stronie wyścigu stanie konkurencja. Oczywiście, zanim ktokolwiek z pracowników wsiądzie do gokarta, zostanie przeszkolony przez wykwalifikowanego szkoleniowca, który przez całą imprezę będzie dbał o prządek zabawy.

Kartingowa Liga Branżowa jest przygotowana do oczekiwań każdego Klienta!

Jak w skrócie można scharakteryzować ligę firmową i karting dla pracowników? Rywalizacja rozpoczyna się od udostępnienia floty profesjonalnych gokartów i oddania do dyspozycji na wyłączność toru, na którym odbywać się będzie liga firmowa. W celu uniknięcia problemów z naliczaniem punktów, Kartingowy Narodowy zapewnia nie tylko profesjonalnych szkoleniowców, ale także trenerów i sędziów. Następnie odbywa się przygotowanie Regulaminu obu Lig. Wyniki wyścigu udostępniane są on-line.

Rozszerz wyścig Ligi firmowej o dodatkowe zadania integracyjne

Kartingowy Narodowy proponuje organizację imprezy integracyjnej po każdym wyścigu kartingowym. Jeśli atrakcje towarzyszące Lidze mają służyć lepszemu poznaniu się zespołu, rekomendowane jest skorzystanie z zabawy „Batak” – polegającej na treningu refleksu, lub „Pit Stop” – wymiana koła na czas. Nowoczesne urządzenie do ćwiczenia refleksu, wykorzystywane jest między innymi przez kierowców wyścigowych, zespoły piłkarskie i zawodowe grupy kolarskie.  Nowoczesny komputer z niemal trzydziestoma programami treningowymi zagwarantuje świetną zabawę, z kolei urządzenie do wymiany koła pokaże, że od sprawności i wyobraźni zawodnika i jego zespołu zależy uzyskany czas. Każda osoba biorąca udział w tej dodatkowej atrakcji – otrzymuje rękawice i klucz  pneumatyczny.  Inną atrakcją zaliczaną do zadań rywalizacji jest „Duplex Pro”.