Najlepsza impreza urodzinowa dla dzieci na torze gokartowym

Szukasz pomysłu na zorganizowanie swojemu dziecku wyjątkowej imprezy urodzinowej? Chcesz, żeby kolejne urodziny przebiegały w sportowej atmosferze, na świeżym powietrzu i zagwarantowały niezapomniane wspomnienia? Przygoda z kartingiem to wielkie emocje, ale i super wydarzenie. Gwarantujemy, że urodzin na torze „Kartingowy Narodowy” nie zapomni żadne dziecko! Zorganizuj imprezę urodzinową na PGE Narodowym i pozwól dziecku wcielić się w kierowcę Formuły1!

Moto-urodziny dla najmłodszych

Na torze gokartowym w Warszawie organizujemy moto-imprezy urodzinowe dla dzieci już od 5 roku życia. Organizacja urodzin na naszym torze to gwarancja wspaniałej zabawy, a także nauka pod okiem instruktora, posiadającego kompetencje do opieki nad dziećmi. Urodziny dla dzieci na Kartingowym Narodowym to niezapomniane chwile dla najmłodszych.

W ramach imprezy dla dzieci zapewniamy całościową aranżację przestrzeni – zadbamy o świeczki i tort urodzinowy w kształcie bolidu, balony, sztuczne ognie, serpentyny oraz muzykę dopasowaną do grupy i hostessę. Wszystko dopasujemy podczas wspólnych ustaleń, by impreza urodzinowa dziecka spełniała jego marzenia. Razem dopasujemy scenariusz urodzin do Waszych oczekiwań. Nie musisz więc martwić się o organizację tego wydarzenia – jesteśmy po to, żeby zapewnić osobę, która poprowadzi imprezę i jeśli chcesz możemy zapewnić również animatorkę, która będzie  angażować zabawy oraz malować dzieciom buźki. Urodziny na torze gokartowym „Kartingowy Narodowy” oczywiście kończą się rozdaniem okolicznościowych pucharów i medali dla uczestników imprezy.  Sugerowany czas atrakcji na torze to około dwie godziny.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Bezpieczeństwo dzieci na torze jest dla nas najważniejsze. Oferujemy nowe, bezpieczne gokarty firmy CRG, które przystosowane są  dla najmłodszych zawodników i dopasowane do wzrostu i wieku małych uczestników wyścigu. Co istotne, na naszym torze znajdującym się na PGE Narodowym, gokarty dla dzieci posiadają specjalną obudowę, która zapewnia bezpieczeństwo. Co ważne, gokarty umożliwiają zdalne wyłączenie silnika, więc w czasie jazdy możemy bezkolizyjnie zatrzymać gokart.

Nad bezpieczeństwem całej imprezy i wszystkich uczestników urodzin czuwa profesjonalny instruktor oraz doświadczona obsługa toru. Dzieci przed rozpoczęciem jazd biorą udział w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i poruszania się po torze. Jest to dla nich oczywiście dodatkowa atrakcja. Cały tor „Kartingowy Narodowy” otoczony jest energochłonnymi bandami. Zapewniamy również miejsca siedzące dla opiekunów gości dziecka.

Aby sprawdzić dostępność toru przeznaczonego na organizację urodzin dla dzieci, prosimy o kontakt przez wysłanie wiadomości e-mail. W naszej ofercie organizacji urodzin dla dzieci, znajdują się dwie opcje: Junior – dostępna dla dzieci od 8 roku życia i minimum 130 cm wzrostu oraz Puffo – dla młodszych dzieci (od 5 roku życia) oraz grup powyżej 13 osób.

Urodziny dla dzieci na torze gokartowym to oprócz zabawy także świetna nauka rywalizacji, wygrywania oraz zachowania na drodze!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj -> https://kartingowynarodowy.pl/dla-dzieci/urodziny/