Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na voucher na gokarty!

Dla naszych najbliższych przygotowujemy niespodzianki z różnych okazji. Niezależnie od tego czy są to urodziny, imieniny czy inne specjalne okoliczności, zawsze chcemy, aby podarowany przez nas prezent sprawił drugiej osobie radość. Z każdym kolejnym upominkiem jest trudniej wybrać coś wyjątkowego. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na vouchery prezentowe, np. na gokarty, dzięki czemu mogą podarować coś oryginalnego.

 

Komu spodoba się voucher na gokarty?

Taki prezent zachwyci wszystkich, którzy lubią rywalizację i chcą spróbować swoich sił w kartingu. Adrenalina związana z założeniem kasku, zajęciem miejsca w gokarcie, ustawieniem się na pozycji na linii startu, wciśnięciem gazu, a następnie zmaganiem się z ostrymi zakrętami czy innymi uczestnikami wyścigu znajdzie wielu zwolenników. Niezależnie od wieku, płci, a nawet umiejętności, te kilka okrążeń na torze gokartowym pozwoli oderwać się od codzienności oraz przenieść się na parę minut do emocjonującego świata sportu. Taki voucher z pewnością sprawdzi się także jako prezent dla osób, które w dzieciństwie marzyły o byciu kierowcą Formuły 1 czy samochodu rajdowego. Dzięki takiej niespodziance będą mogły przeżyć niesamowitą przygodę, zrealizować dziecięce fantazję, a także poczuć przypływ pozytywnych emocji.

 

Czy karting jest bezpieczny?

Firmy zajmujące się kartingiem, oferują gokarty o różnych parametrach, dopasowane do wszystkich potrzeb kierowcy. Odpowiednio wykwalifikowana obsługa oraz nowoczesne rozwiązania gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przykładowo Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym zapewnia nowatorski system band absorbujących siłę uderzenia. Jest jedynym torem w Warszawie z powierzchnią asfaltową, która odpowiada za lepszą przyczepność pojazdu, tym samym umożliwiając rozwijanie większych prędkości. Ten tor kartingowy posiada również technologię zdalnego wyłączania pojazdów, która pozwala na dodatkową kontrolę gokartów stwarzających zagrożenie. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom uczestnicy wyścigu mogą bez obaw cieszyć się z zabawy.

 

Dlaczego warto wybrać voucher na gokarty?

Każdy przejazd po torze kartingowym jest niesamowitym, ekscytującym doświadczeniem, które chce się powtarzać. Te odczucia towarzyszą zarówno nowicjuszom, którzy po raz pierwszy prowadzili mały bolid, jak i osobom, które wcześniej spotkały się na torze. Przejazd gokartem na torze kartingowym to niesamowita rozrywka, więc wręczając bliskiej osobie voucher możesz być pewien, że z niego skorzysta. Dodatkowo taki nietuzinkowy upominek pozwoli sprawić niespodziankę ważnej dla nas osobie i zaskoczyć ją w tym szczególnym dla niej dniu. Emocjonujący przejazd po torze gokartowym, rywalizacja, adrenalina oraz atrakcja jaką jest zajęcie miejsca w samochodzie wyścigowym wywołuje uśmiech na twarzy każdego kierowcy.

 

Jeżeli chcesz podarować komuś oryginalny prezent, który spełni jego marzenia z dzieciństwa lub pozwoli poczuć przypływ adrenaliny postaw na gokarty! Większość torów kartingowych, w tym Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym, umożliwia zakup voucherów przez Internet, dzięki czemu wyjątkowy upominek możesz zamówić bez wychodzenia z domu.