Niezapomniany wieczór kawalerski na torze zewnętrznym

Wielkie Otwarcie 4. Sezonu Gokartów na PGE Narodowym!
15 marca 2018
Jazdy dla dzieci od 5 r.ż. – gokart Puffo i Junior! Kwiecień
27 marca 2018
Show all

Niezapomniany wieczór kawalerski na torze zewnętrznym

wyścigi na torze zewnętrznym

Wielki dzień Twojego najlepszego przyjaciela zbliża się coraz większymi krokami? Chcesz żeby jego ostatnie chwile jako kawalera przebiegły w atmosferze dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie? Spraw, żeby jego wieczór kawalerski był niezapomniany – zmierzcie się ze swoimi przyjaciółmi w wyścig o Grand Prix na asfaltowym torze kartingowym. Kto z was wyprzedzi wszystkich i stanie na najwyższym stopniu podium? Przekonajcie się!

 

Grand Prix w wieczór kawalerski? Przekonaj się kto będzie najszybszy!

Zacznijcie męski wieczór od pełnego emocji wyścigu. Zwycięzcy po powrocie do domu będą mogli pochwalić się pucharem ze swoim imieniem i nazwiskiem. Oferta grupowa Grand Prix daje możliwość rezerwacji. Dzięki temu podczas twojego wieczoru kawalerskiego, na torze zewnętrznym będziesz się ścigać wyłącznie ze swoimi przyjaciółmi. Bez kolejek, o porze jaka będzie wam odpowiadać najbardziej, 7 dni w tygodniu. Organizujecie wieczór kawalerski na ponad 10 osób? Dostosujemy swoją ofertę specjalnie do waszych potrzeb. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

 

3… 2… 1… Start!

Grand Prix na Kartingowy Narodowy odbywa się w trzech kolejkach. Pierwsza z nich to trening, podczas którego będziecie mogli poznać linię toru i przetestować swoje umiejętności. Dwa kolejne to wyścigi o puchar w którym zwycięzcą zostaje osoba z najlepszym czasem. Niezapomniane emocje wliczone w cenę biletu. Tak samo jak dyplomy, medale i puchary dla zwycięzców. Sprawcie sobie wieczór, który będziecie wspominać jeszcze przez długi czas. Kartingowy Narodowy to jedyne takie miejsce w Polsce. Po naszym asfaltowym torze zewnętrznym o długości ponad pół kilometra przejedziesz się najszybszymi gokartami. Dreszcz emocji podczas wchodzenia w zakręty i radość z triumfu gwarantowane.

 

Męski wieczór, męskie emocje

Zmagania o Puchar Grand Prix na Kartingowy Narodowy to najlepszy możliwy początek męskiego wieczoru. Emocje podgrzeją inne, oferowane przez nas atrakcje. W symulatorze bolidu poczujesz się jak kierowca Formuły 1, w Pit Stopie przekonasz się, jak szybko jesteś w stanie wymienić koło, a w Hexapod Race poznasz technikę jazdy wyczynowych kierowców. Ale to nie wszystko! O prawdziwe emocje związane z rywalizacją dbamy poprzez usługę profesjonalnego konferansjera. Nie zabraknie również hostess, które są obowiązkowym elementem każdego, prawdziwego Grand Prix. Sprawdź pełną ofertę Kartingowego. Nasz tor zewnętrzny znajduje się w komfortowym miejscu, zaraz pod PGE Narodowym, do którego łatwo trafisz i z którego bez problemu dostaniesz się do każdego miejsca w Warszawie. Niezależnie od tego, gdzie planujecie udać się dalej, spod naszego toru wszędzie będziecie mieli blisko.

 

Rozpocznij swój wieczór kawalerski na Kartingowy Narodowy. Nasza profesjonalna obsługa sprawi, że poczujecie prawdziwe emocje z rywalizacji na naszym torze. Razem z przyjaciółmi zawalczycie o podium Grand Prix, a zwycięzcy będą mogli z dumą chwalić się osiągniętymi czasami jeszcze przez długi czas. Zaserwujcie sobie niezapomniany wieczór w męskim gronie, który nie tylko przyszły pan młody będzie wspominał przez lata.

×
Show