Niezapomniany wieczór kawalerski na torze zewnętrznym

Wielki dzień Twojego najlepszego przyjaciela zbliża się coraz większymi krokami? Chcesz żeby jego ostatnie chwile jako kawalera przebiegły w atmosferze dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie? Spraw, żeby jego wieczór kawalerski był niezapomniany – zmierzcie się ze swoimi przyjaciółmi w wyścig o Grand Prix na asfaltowym torze kartingowym. Kto z was wyprzedzi wszystkich i stanie na najwyższym stopniu podium? Przekonajcie się!

 

Grand Prix w wieczór kawalerski? Przekonaj się kto będzie najszybszy!

Zacznijcie męski wieczór od pełnego emocji wyścigu. Zwycięzcy po powrocie do domu będą mogli pochwalić się pucharem ze swoim imieniem i nazwiskiem. Oferta grupowa Grand Prix daje możliwość rezerwacji. Dzięki temu podczas twojego wieczoru kawalerskiego, na torze zewnętrznym będziesz się ścigać wyłącznie ze swoimi przyjaciółmi. Bez kolejek, o porze jaka będzie wam odpowiadać najbardziej, 7 dni w tygodniu. Organizujecie wieczór kawalerski na ponad 10 osób? Dostosujemy swoją ofertę specjalnie do waszych potrzeb. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

 

3… 2… 1… Start!

Grand Prix na Kartingowy Narodowy odbywa się w trzech kolejkach. Pierwsza z nich to trening, podczas którego będziecie mogli poznać linię toru i przetestować swoje umiejętności. Dwa kolejne to wyścigi o puchar w którym zwycięzcą zostaje osoba z najlepszym czasem. Niezapomniane emocje wliczone w cenę biletu. Tak samo jak dyplomy, medale i puchary dla zwycięzców. Sprawcie sobie wieczór, który będziecie wspominać jeszcze przez długi czas. Kartingowy Narodowy to jedyne takie miejsce w Polsce. Po naszym asfaltowym torze zewnętrznym o długości ponad pół kilometra przejedziesz się najszybszymi gokartami. Dreszcz emocji podczas wchodzenia w zakręty i radość z triumfu gwarantowane.

 

Męski wieczór, męskie emocje

Zmagania o Puchar Grand Prix na Kartingowy Narodowy to najlepszy możliwy początek męskiego wieczoru. Emocje podgrzeją inne, oferowane przez nas atrakcje. W symulatorze bolidu poczujesz się jak kierowca Formuły 1, w Pit Stopie przekonasz się, jak szybko jesteś w stanie wymienić koło, a w Hexapod Race poznasz technikę jazdy wyczynowych kierowców. Ale to nie wszystko! O prawdziwe emocje związane z rywalizacją dbamy poprzez usługę profesjonalnego konferansjera. Nie zabraknie również hostess, które są obowiązkowym elementem każdego, prawdziwego Grand Prix. Sprawdź pełną ofertę Kartingowego. Nasz tor zewnętrzny znajduje się w komfortowym miejscu, zaraz pod PGE Narodowym, do którego łatwo trafisz i z którego bez problemu dostaniesz się do każdego miejsca w Warszawie. Niezależnie od tego, gdzie planujecie udać się dalej, spod naszego toru wszędzie będziecie mieli blisko.

 

Rozpocznij swój wieczór kawalerski na Kartingowy Narodowy. Nasza profesjonalna obsługa sprawi, że poczujecie prawdziwe emocje z rywalizacji na naszym torze. Razem z przyjaciółmi zawalczycie o podium Grand Prix, a zwycięzcy będą mogli z dumą chwalić się osiągniętymi czasami jeszcze przez długi czas. Zaserwujcie sobie niezapomniany wieczór w męskim gronie, który nie tylko przyszły pan młody będzie wspominał przez lata.